05:32
21:39
Nachtmodus

Nimrod 2021 – Wie wordt de beste jachthond van het jaar? Deelnemers bekend!

Amersfoort – Op maandag 8 november vindt in Drenthe de Nimrod plaats. Dit is hét jaarlijkse kampioenschap voor jachthonden. De deelnemers zijn bekend! Bekijk hier wie er dit jaar deelneemt aan de Nimrod 2021!

Het doel van de Nimrod is om de beste jachthonden van het afgelopen trainingsseizoen op de proef te stellen met proeven op hoog niveau.  Een goed opgeleide jachthond is onmisbaar voor de jacht in Nederland. Een goede hond stelt een jager in staat om in ons waterrijke, diverse landschap het wild snel op te sporen en binnen te krijgen.

Deelnemers bekend! Slechts achttien combinaties doen mee
Ondertussen is bekend gemaakt welke achttien combinaties de strijd aangaan om de Nimrod-Bokaal. In het mooie, gevarieerde landschap rondom Boswachterij Gieten worden drie Nimrod-proeven uitgezet. Met deze drie proeven wordt de jachtpraktijk in Nederland zo goed mogelijk nagebootst. Een deelnemende hond heeft dan te maken met geweerschoten, afleiding door andere honden, zwemmen door water en zoeken in dichte bosschages.

Deelnemers:

 • 01. Handsome Hauke the Second off April, Labrador retriever, voorjager Femke Lagaaij
 • 02. Yager Keiviento, Duitse staande korthaar, voorjager Alda van Baalen
 • 03. Silke van de Westkerkseberg, Duitse staande langhaar, voorjager Wilma de Graaf-Kwist
 • 04. Thiara my Melodie of Golden Spirit, Golden retriever, voorjager Caroline van Leeuwen
 • 05. French Quarter Friend’s Duchesse Kajsa, Flatcoated retriever, voorjager Cees Deelman
 • 06. Ietje, Hongaarse staande hond Vizsla korthaar, voorjager Ingeborg Thoben-Platteeuw
 • 07. Gabor v.d. Haeselaere, Heidewachtel. voorjager Kees Cleton
 • 08. Fortuna Zadra, Duitse staande draadhaar, voorjager Cornelie Verheugt
 • 09. Castra, v.h. Zonnebeekbos, Grote Münsterlander, voorjager Linda Louwman- vd Veen
 • 10. Claire v.d. Waterlandspolder, Labrador retriever, voorjager Desiree Goossen
 • 11. Holland’s Brad of Upperclaws, Labrador retriever, voorjager Victorine Schokker
 • 12. Donna, Labrador retriever, voorjager Jolanda Buningh
 • 13. Virginia’s Lean Pepper, Labrador retriever, voorjager Eleen Born
 • 14. Jo Lean of the Spring Cottage, Labrador retriever, Jan Vredegoor
 • 15. Beechdale’s Finch, Labrador retriever, voorjager Henk Klein
 • 16. Flair van ’t Kieftendorp, Labrador retriever, voorjager Willem Veilbrief
 • 17. Yuna v/h Muntenbos, Labrador retriever, voorjager Rien Thijs
 • 18. Wolfeca Bobby Comics, Labrador retriever, voorjager Jos Pieters

Jaarlijks doen veel voorjagers met hun hond mee aan de jachthondentrainingen, jachthondenproeven en veldwerkwedstrijden. Niet alleen jagers maar ook bezitters van jachthonden, die geen jachtachtergrond hebben, melden zich graag aan voor de jachthondentraining.

De Nimrod is een jaarlijks terugkerend evenement waarbij de 18 best-presterende jachthonden worden uitgenodigd. Om voor deelname in aanmerking te komen, moeten in het lopende seizoen van de jachthondenproeven bepaalde diploma’s zijn behaald. Een zelfde hond mag in zijn/haar leven slechts eenmaal aan de Nimrod deelnemen.

 • Delen:

Meer informatie


Gerelateerd nieuws