05:32
21:39
Nachtmodus
Foto: Maarten van der Belt

Wild zwijn vernielt honderden meters kwetsbare IJsseldijk in 1 nacht – De Stentor

Het wild zwijn dat sinds een week aan de Overijsselse kant van de IJssel vertoeft, heeft honderden meters IJsseldijk vernield. ,,Eerlijk gezegd? We zijn ons rot geschrokken. Als dit in 1 nacht kan… We houden ons hart vast”, zegt Herald van Gerner van het Waterschap Drentse en Overijsselse Delta.

Het zwijn moet van de Veluwe komen, en is het water overgezwommen. Dat werd vorige week al duidelijk, toen het beest ineens voor een wildvalcamera voorbij kwam scharrelen. Maar nu wordt pas zichtbaar hoe snel het dier schade aan kan richten.

Lees het hele artikel op de website van De Stentor

Wild zwijn vernielt honderden meters kwetsbare IJsseldijk in 1 nacht: waterschap schrikt zich rot
  • Delen:

Meer informatie


Gerelateerd nieuws