05:53
21:37
Nachtmodus
Foto: iStock

Weidevogelbeschermers ‘binden de kat de bel aan’ in It Lege Midden – Leeuwarder Courant

Het broedseizoen voor de weidevogels is volop in gang. Daarom startte Gebiedscoöperatie It Lege Midden een actie: alle kattenbezitters die in het gebied wonen kunnen een gratis bandje en kattebelletje per mail aanvragen.

Katten brengen veel schade aan in de broedgebieden van weidevogels . Om katteneigenaren hiervan bewust te maken startte It Lege Midden deze actie. Uit signalen van mensen die veel in het veld zijn blijkt dat katten vaak na zonsondergang in kwetsbare gebieden rondlopen.

Lees het hele bericht op de website van de Leeuwarder Courant

Weidevogelbeschermers 'binden de kat de bel aan' in It Lege Midden
  • Delen:

Meer informatie


Gerelateerd nieuws


Gerelateerde items