05:24
21:58
Nachtmodus
Foto: Michael Migos

Van der Wal verwacht geactualiseerde Wolvenplan voor de zomer 2023 – Nieuwe Oogst

Naar verwachting wordt het geactualiseerde Wolvenplan voor de zomer van 2023 gepubliceerd. Dat meldt natuurminister Christianne van der Wal op Kamervragen van Caroline van der Plas van de BoerBurgerBeweging.

Vanuit de provincies wordt gewerkt aan het nieuwe Interprovinciaal Wolvenplan dat het huidige vervangt. ‘Het plan bevat een actualisering van het door provincies gevoerde beleid. Tevens wordt het door het ministerie van LNV gevoerde internationale beleid toegevoegd’, geeft Van der Wal aan.

‘Het Interprovinciaal Wolvenplan is door de provincies in concept voorgelegd aan diverse stakeholders in het Landelijk Overleg Wolf. De reacties worden momenteel door BIJ12 verwerkt. De provincies besluiten over de definitieve tekst ervan. De totstandkoming heeft enige vertraging opgelopen.’

 

Lees het hele bericht op de website de Nieuwe Oogst

Van der Wal verwacht geactualiseerde Wolvenplan voor de zomer
  • Delen:

Gerelateerd nieuws