05:22
21:57
Nachtmodus
Foto: Miranda van Dijk

Tachtig rieten broedkorven als veilige plek voor wilde eend in West-Friesland – Noordhollands Dagblad

Vorige week plaatsten de leden van wildbeheereenheid Noorder-Koggenland 80 broedkorven voor de wilde eend. Het bestuur van de wildbeheereenheid had een actie georganiseerd en daar werd door de leden enthousiast op gereageerd. 

Het bestuur van WBE Noorder-Koggenland is tevreden over de actie: ,,Wij hebben eerst geïnventariseerd hoeveel mensen mee wilden doen. De animo was groot. Maar liefst 80 leden hadden plek in hun jachtgebied om één of meerdere korven te plaatsen.” De korven zijn middels een afhaalactie in Zwaagdijk-Oost uitgedeeld.

Lees het hele artikel op Noordhollands Dagblad.nl

Tachtig rieten broedkorven als veilige plek voor wilde eend in West-Friesland
  • Delen:

Meer informatie


Gerelateerd nieuws