05:22
21:58
Nachtmodus
Foto: Jan van der Greef

Spoorloos verdwenen: wat is er gebeurd met ‘onze’ wolven? – RTL Nieuws

De drie wolven die ronddwaalde in Nederland zijn verdwenen. De Zoogdiervereniging maakt zich ernstige zorgen over het lot van deze drie dieren. 

Maurice La Haye van de Zoogdiervereniging wil niet speculeren over wat er met de wolven is gebeurd: “Nee, we weten niet zeker wat er met de wolven is gebeurd. Ze kunnen ook aangereden zijn, of misschien zijn ze vertrokken naar Duitsland of België”.  De wolf is in Nederland een beschermde diersoort, hierdoor mag er niet op het dier gejaagd worden. La Haye geeft aan niet te denken dat jagers iets te maken hebben met de verdwijning van de wolven: “Ik heb ook niet het idee dat het jagers zijn die dit doen. Met hen hebben wij als natuurbeschermers juist goede contacten. Een wolf doden is illegaal, dat zal een jager niet snel doen.”

De Zoogdiervereniging pleit voor meer aandacht voor de verdwenen wolven. Daarnaast vinden ze ook dat er meer toezicht moet komen in het buitengebied.

Lees het hele bericht op de website van RTL Nieuws

Spoorloos verdwenen: wat is er gebeurd met 'onze' wolven?
  • Delen:

Meer informatie


Gerelateerd nieuws


Gerelateerde items