06:27
20:46
Nachtmodus
Foto: Anoeska Vermeij

Politie rijdt stropers klem in Mill: vier verdachten gepakt, vijfde op de vlucht – Brabants Dagblad

De politie en handhavers hebben in de nacht van zondag op maandag vier stropers aangehouden bij een gecoördineerde actie in Mill. Een vijfde verdachte is nog op de vlucht.

Eerst werden rond 02.00 uur twee verdachten in een auto door de politie achterna gezeten op de Beerseweg. Het voertuig van de verdachten belandde in de sloot. De inzittenden konden worden aangehouden.

Hierna werd een tweede auto met drie inzittenden klemgereden op de Vissteeg. De grote terreinwagen van de politie en de Volkswagen Golf van de verdachten botsten frontaal tegen elkaar. Twee verdachten werden vervolgens aangehouden, maar de derde inzittende uit die auto sloeg op de vlucht. Er is nog met een drone naar de verdachte gezocht, maar zonder resultaat.

In de Volkswagen trof de politie zes honden aan en een zak vol met dode hazen. De politie heeft de honden en hazen meegenomen naar het politiebureau.

Politie rijdt stropers klem in Mill: vier verdachten gepakt, vijfde op de vlucht

Lees het het hele bericht op de website van Brabants Dagblad
  • Delen:

Gerelateerd nieuws