06:27
20:46
Nachtmodus
Foto: Erik van Til

Overvloed aan zwijnen, zeker geen prijsschieten – De Limburger

Een overvloed aan wilde zwijnen in Heijkersbroek in Ell zorgt voor overlast. Jagers krijgen ruim baan, maar prijsschieten is het allerminst. De jacht is lange, koude uren maken met geen enkele garantie. De Limburger maakte een reportage. 

De jagers van de Wildbeheereenheid Grenskant zijn gevraagd om de wilde zwijnenpopulatie omlaag te brengen. De wilde zwijnen in het gebied zorgden namelijk voor flinke overlast. Akkers werden omgeploegd en wandelaars werden aangevallen. ”Het komt niet vaak voor dat we gevraagd worden om ergens actief te gaan jagen”, vertelt Jacobs, coördinator zwartwild.

Lees het hele artikel op de website van De Limburger

Overvloed aan zwijnen, zeker geen prijsschieten
  • Delen:

Meer informatie


Gerelateerd nieuws