05:50
21:39
Nachtmodus

Outsiders, Marijke eet alleen eigen geschoten vlees – VPRO

In de eerste aflevering van Outsiders komt Marijke Ottema aan het woord. Ottema is, zoals ze zelf suggereert, een ‘vegan hunter’. Ze verafschuwt de bioindustrie en eet alleen haar eigen geschoten vlees. In de aflevering neemt Ottema de presentator mee op ganzenjacht, daarna slachten ze ook samen de geschoten gans.

Marijke kan de smaak van vlees waarderen, maar de manier waarop vlees nu in de supermarkt of bij de slager belandt, vindt ze niet ethisch. Als dierenrechtenactivist koopt ze daarom geen vlees, maar zijn de dieren waarvan ze het vlees eet door haarzelf geschoten, in gebieden waarin dit toegestaan is.

Klik op onderstaande video om de aflevering te bekijken

 

Bekijk de hele aflevering van Outsiders op VPRO

Outsiders - eten
  • Delen:

Meer informatie


Gerelateerd nieuws