06:29
20:45
Nachtmodus
Foto: Anoeska van Slegtenhorst

Meerdere overtredingen tijdens controle buitengebied Lochem – Omgevingsdienst Achterhoek

Op zaterdag 24 oktober zijn er controles uitgevoerd in de natuur- en bosgebieden rondom Lochem. BOA’s, politie en wildbeheereenheden werkten hierbij samen in duo’s. Meerdere mensen kregen tijdens de controles een bekeuring of waarschuwing.

Door gezamenlijk actie te ondernemen, zorgen we ervoor dat het buitengebied een prettige plek blijft. “Controles en toezicht in het buitengebied blijven gewenst, dus er komt zeker een vervolg,” zegt Raymond Terhürne van de Omgevingsdienst Achterhoek. Ook worden de bewoners en bezoekers van het buitengebied opgeroepen om bij verdachte situaties 112 te bellen.

Lees het hele bericht op de website van de Omgevingsdienst Achterhoek

Meerdere overtredingen tijdens controle buitengebied Lochem
  • Delen:

Meer informatie


Gerelateerd nieuws