05:22
21:57
Nachtmodus
Foto: Michael Migos

Meer focus op roofdier bij weidevogelbeheer – LTO Nederland

Donderdag 11 februari heeft de Tweede Kamer over de initiatiefnota Weidse blik op weidevogels van Kamerlid Von Martels (CDA) gesproken.  LTO Nederland heeft de Kamerfracties van te voren geïnformeerd over haar visie op de voorstellen. Meer focus op roofdier bij weidevogelbeheer is onderdeel van deze visie. 

LTO Nederland is over het algemeen positief over het initiatief. LTO benadrukt dat de implementatie een zeer zorgvuldige aanpak vereist en noemt daarbij het belang van vrijwilligheid. De boer wordt verantwoordelijk gehouden voor het beheer van de weidevogel, maar kunnen niks doen aan het cruciale predatiebeheer. Daarom geeft LTO Nederland aan dat het goed is dat de initiatiefnota onder meer focust op predatiebeheer.

Lees het hele bericht op de website van LTO Noord

Meer focus op roofdier bij weidevogelbeheer
  • Delen:

Meer informatie


Gerelateerd nieuws