05:22
21:57
Nachtmodus
Foto: Klaas Jan Jonkman

Marijke was veganist en jaagt nu zelf op dieren – NPO Radio 2

Een dag voor de opening van het kleinwildseizoen was Marijke Ottema te gast in het radioprogramma Thank God it’s Sunday. Interviewer Henk van Steeg wil weten hoe Marijke de overstap maakte van veganist naar jager. Marijke vertelt onder andere: ‘Ik ben een tijd lang veganist geweest met volle overtuiging. Tot ik me op een gegeven moment afvroeg: ‘Kan het misschien ook anders? Zal ik misschien wel vlees kunnen eten, maar op een andere manier dan uit de vee-industrie?’ Toen ben ik dat gaan onderzoeken en nu ben ik jager en eet ik vlees.’

Het hele interview duurt 7 minuten en is hier te vinden.

Thank God it's Sunday - NPO Radio 2

Beluister het hele fragment
  • Delen:

Gerelateerd nieuws