05:33
21:38
Nachtmodus

LTO Noord: meer aandacht voor impact predatoren op weidevogels – AgriHolland

Om effectiever te kunnen zijn in weidevogelbeheer zou LTO Noord graag zien dat er meer beleid komt om roofdieren actief te beheren. Dit laat de Land- en Tuinbouworganisatie begin april weten. Ondanks een reeks maatregelen aan de kant van de boeren – zoals het aanleggen van plasdrasgebieden, maaimaatregelen, etc – loopt het aantal eieren en kuikens van weidevogels terug.

LTO geeft aan dat roofdieren een belangrijke rol spelen. Onderzoek ondersteunt dat. LTO roept de provincies op om beleid te maken waarmee predatoren actief beheerd kunnen worden.

Lees meer op AgriHolland.nl

LTO Noord wil meer aandacht voor impact van predatoren op weidevogels
  • Delen:

Meer informatie


Gerelateerd nieuws