06:29
20:45
Nachtmodus

Live Radio voor nachtbrakers

Voor slechte slapers een luistertip voor dit weekend! Journalist Rijk Landsmeer van NPO Radio 1 gaat van zondag op maandagnacht met jager Ralph van Soest en ecoloog Evelien Jongepier het veld in om hazen te spotten. Van 02.00 tot 05.00 uur wordt er op vier momenten live verslag gedaan over het nachtleven van de haas en over het belang van het ’s nachts tellen van deze dieren.

Gewapend met audioapparatuur en verschillende nachtkijkers brengt Landsmeer de nachtelijke activiteiten van dit veelbesproken zoogdier tot leven. Tegelijkertijd informeert hij de luisteraars van ‘De Nacht van KRO-NCRV’ over het belang van goede tellingen om een beter beeld te krijgen van de populatietrend. Het programma ‘De Nacht van’ heeft tussen de dertig- en veertigduizend luisteraars. Naderhand verschijnt er ook een artikeltje op de site met een terugluisterlinkje.

Terug te luisteren via:

Radio 1

De Nacht van
  • Delen:

Gerelateerd nieuws