05:33
21:38
Nachtmodus

Jagers willen aanrijding met wild in theorie-examen rijbewijs – Reformatorisch Dagblad

De Jagersvereniging wil dat de „wettelijke verplichtingen na een aanrijding met wild” opgenomen worden in het theorie-examen voor het rijbewijs. Volgens de vereniging weten veel automobilisten helemaal niet dat ze een wildaanrijding bij de politie moeten melden. Daardoor blijft onduidelijk hoeveel wild er echt wordt doodgereden en waar de gevaarlijkste plekken zijn. De vereniging overhandigt een petitie over het groeiende probleem van de wildaanrijdingen dinsdag aan de Tweede Kamercommissie voor Infrastructuur en Waterstaat.

Drukker verkeer en uitdijende wildpopulaties leiden ertoe dat er steeds vaker wild wordt aangereden. Jaarlijks worden meer dan tienduizend reeën doodgereden, aldus de Jagersvereniging. Ook honderden wilde zwijnen en edelherten komen voor de wielen van auto’s terecht.

Lees het hele artikel op de website van het Reformatorisch Dagblad

Jagers willen aanrijding met wild in theorie-examen rijbewijs
  • Delen:

Meer informatie


Gerelateerd nieuws