05:23
21:58
Nachtmodus
Foto: Michael Migos

Is de wolf na 120 jaar écht terug in Brabant? – Brabants Dagblad

Afgelopen dinsdag maakten de onderzoekers van Bij12 bekend dat de drie schapen die in december dood werden gevonden zijn doodgebeten door een wolf. Of de wolf zich daadwerkelijk heeft gevestigd in Brabant valt niet met zekerheid te zeggen. Daarnaast is het ook niet duidelijk of het om verschillende wolven ging. Onderzoekers van Bij12 onderzoeken het afgenomen DNA van de doodgebeten schapen nog verder. Binnen enkele maanden wordt pas bekend of het om een of meerdere wolven ging in dit geval.

ZLTO’er Van der Horst vindt dit hét moment om duidelijke afspraken te maken over de gevolgen van de mogelijke terugkeer van de wolf naar Brabant. ,,Nu zijn het drie dode schappen. Maar wat als de problemen structureel worden? Krijgen we dan ook nog een vergoeding?”, vraagt hij zich hardop af.

Lees het hele bericht op de website van Eindhovens Dagblad

Is de wolf na 120 jaar écht terug in Brabant? ‘Sinds dode schapen geen signalen meer’
  • Delen:

Meer informatie


Gerelateerd nieuws


Gerelateerde items