05:53
21:37
Nachtmodus
Foto: Frans van Dijk

Het gevecht om de jacht op de Veluwe – Reformatorisch Dagblad

De jacht laat in Nederland niemand onberoerd. Afgelopen jachtseizoen werden er duizenden herten en wilde zwijnen afgeschoten. Is hun lot de slotsom van een kille berekening?

Om het antwoord op deze vraag te achterhalen, ging het Reformatorisch Dagblad met jager Koffeman op pad tijdens de jaarlijkse wildstandtelling. Deze telling is zeer belangrijk, ze vormt de input voor het faunabeheerplan met daarin de jachtdoelen voor het komend seizoen. Koffieman: ‘’Je wilt de populatie niet kapotschieten. Maar je moet er wel in snijden, anders loop je al snel achter de feiten aan. Dan wordt het landschap leeggevreten en komt de verkeersveiligheid in gevaar.”

Lees het hele bericht op de website van het Reformatorisch Dagblad

Het gevecht om de jacht op de Veluwe
  • Delen:

Meer informatie


Gerelateerd nieuws