06:25
20:48
Nachtmodus

Hazenjacht in de Eempolder, met af en toe een eend als bijvangst – Noordhollands Dagblad

Beng. En het is einde verhaal voor een van de vele hazen in de weilanden rond Eemdijk. De jaarlijkse hazenjacht in de polder is weer in volle gang en een toevallig voorbij vliegende wilde eend laten de jagers uit Bunschoten en Eemdijk ook niet schieten.

,,Elk jaar gaan we in november en december een paar keer gezamenlijk het veld in om hazen te schieten”, legt jager Jan Hoolwerf uit. Wildbeheer is goed voor de natuur, betoogt hij. En een hazenbout is ook nog eens heel erg lekker, voegt hij er grijnzend aan toe.

Lees het hele artikel op de website van het Noordhollands Dagblad

Hazenjacht in de Eempolder, met af en toe een eend als bijvangst
  • Delen:

Meer informatie


Gerelateerd nieuws