06:29
20:45
Nachtmodus
Foto: Bas Worm

Gecontroleerd beheer van de wolf noodzakelijk voor maatschappelijk draagvlak – FPG

Op initiatief van de Federatie Particulier Grondbezit heeft een brede coalitie van 24 belanghebbenden, het position paper ‘Gecontroleerd beheer van de wolf noodzakelijk voor maatschappelijk draagvlak’ aangeboden aan Christianne van der Wal-Zeggelink, minister voor Natuur en Stikstof.

In het position paper wordt gepleit om tot een evenwichtig en realistisch beleid met betrekking tot de wolf te komen. Naar de mening van de ondertekenaars zal dit het maatschappelijke draagvlak voor de aanwezigheid van de wolf vergroten. De coalitie pleit niet voor een wolvenvrij Nederland, maar voor gecontroleerd beheer van de wolf op plekken waar er daadwerkelijk ruimte is voor een wolvenpopulatie.

  • Delen:

Gerelateerd nieuws