05:53
21:37
Nachtmodus
Foto: Klaus Schneider

Eerste wolvengebiedscommissie van start – Nieuwe Oogst

LTO Schapenhouderij en provincie Gelderland zijn gestart met een wolvengebiedscommissie. Het doel is om ‘aanvallen pogen te voorkomen en structurele oplossingen te zoeken voor de komende jaren.’ Ook schapen- en geitenhouders, herders en terreineigenaren maken onderdeel uit van de commissie. Voorzitter is Pieter van Geel, voormalig staatssecretaris en voorzitter van de commissie Oostvaardersplassen.

Het doel van de commissie is actueel geworden nadat er vorige week een foto te zien was van een wolvenpaar. Gedeputeerde Peter Drenth stelt dat samenleven met de wolf vraagt om goede afspraken. ‘We beschermen als provincie de wolf, maar ook de schapen en geiten.’ Van Geel sluit zich daarbij aan.

Lees het hele artikel op Nieuwe Oogst.nl

Eerste wolvengebiedscommissie gaat van start
  • Delen:

Meer informatie


Gerelateerd nieuws