05:22
21:58
Nachtmodus
Foto: Erik de Jonge

Bijna honderd reekalfjes gered in Winterswijk – Omroep Gelderland

De WBE Winterswijk heeft de afgelopen twee jaar bijna honderd reekalfjes gered voor het maaien. Dit meldt Omroep Gelderland op 7 juni. Jagers gebruiken drones met warmtesensoren om de kalfjes te vinden in het hoge gras.

Het zoeken van reekalfjes in hoog gras voordat de boer gaat maaien is een veel voorkomende activiteit van jagers in heel Nederland. Een boer belt een jager van de lokale WBE op en gaan zoeken naar reekalfjes. Veel vaker wordt er gebruik gemaakt van drones met warmtesensoren om effectiever te werk te kunnen gaan en zo meer reekalfjes te redden van de maaier.

Lees het hele bericht op de website van Omroep Gelderland

omroepgelderland.nl
  • Delen:

Meer informatie


Gerelateerd nieuws


Gerelateerde items