05:32
21:39
Nachtmodus
Foto: Anoeska Vermeij

Wim Knol nieuwe voorzitter Projectteam Faunatellingen FBE Utrecht

Voormalig hoofd Ecologie van de Jagersvereniging Wim Knol is de nieuwe voorzitter geworden van het Projectteam Faunatellingen van de FBE Utrecht.

Het Projectteam Faunatellingen is een werkgroep van de Faunabeheereenheid Utrecht die belast is met het coördineren van de verschillende faunatellingen in Utrecht. Zij is verantwoordelijk voor o.m. het opstellen van telprotocollen, de wijze van tellen alsmede de aansturing en validatie van de tellingen en dito telresultaten. Het projectteam wordt bemenst door inhoudelijke deskundigen afkomstig uit de organisaties vertegenwoordigd in de FBE inclusief een provinciale vertegenwoordiger.

(tekst van de FBE Utrecht)

De Jagersvereniging wenst Wim Knol veel succes met deze rol.

  • Delen: