05:22
21:57
Nachtmodus
Foto: Anoeska van Slegtenhorst

Wild op de kaart – De Gouden Karper, Hummelo

De Koninklijke Nederlandse Jagersvereniging faciliteert met ‘Wild op de kaart’ het contact tussen aanbieders en afnemers van wild, zodat wild eten voor iedereen gemakkelijk bereikbaar wordt. De komende tijd lichten we verschillende restaurants uit, die oer-Hollands wild op hun menukaart hebben staan.

Bij de Gouden Karper in Hummelo staat vooral in het najaar wild op de kaart. Dan komen gasten uit het hele land speciaal naar ‘de Krent’ voor de klassieke wildgerechten. Niettemin, speciaal voor de lezers van de Jager maakte de souschef een wildgerecht voor dit jaargetijde. Met asperges. Kortom, haast u naar uw groentejuwelier voor de laatste van dit seizoen!

Hier vindt u één van de ruim 500 verkooppunten van wild, de Gouden Karper in Hummelo op Wild op de Kaart.

Lees het hele artikel over de Gouden Karper gratis op Issuu:

 

  • Delen:

Meer informatie


Gerelateerde items