05:22
21:58
Nachtmodus
Foto: Anoeska van Slegtenhorst

Wild is veruit de beste en diervriendelijkste optie – Column Mara Grimm, Het Parool

Wekelijks voert culinair journalist Mara Grimm ons langs noviteiten en trends. Deze week bespreekt ze wild in haar column. Na een bezoek aan sterrenrestaurant Noma in Kopenhagen waar uitsluitend met wild wordt gewerkt, beseft Mara dat wild vlees juist diervriendelijk is. De dieren hebben een geweldig leven gehad en zijn door ervaren jagers naar het restaurant gebracht. ‘En voor wie nog even aan beelden van de jacht moet wennen: in de nieuwe Linda.man staat een uitgebreide portret-serie van Nederlandse jagers – gelukkig hebben ze daar abonnees genoeg.’

Lees het hele bericht op de website van Het Parool

Wild is veruit de beste en diervriendelijkste optie
  • Delen:

Meer informatie


Gerelateerd nieuws


Gerelateerde items