06:29
20:45
Nachtmodus
Foto: Klaus Schneider

Rechter verbiedt reewildafschot in Groningen – De Rechtspraak.nl

Op 16 juni heeft de voorzieningenrechter de opdracht die de provincie Groningen verleende voor het schieten van 890 reeën geschorst. De opdracht was verleend tot eind maart 2022 met het oog op de verkeersveiligheid. Een van de redenen was dat het gebaseerd moest zijn op een actueel faunabeheerplan. De provincie had echter niet op tijd voor een nieuw faunabeheerplan gezorgd. 

Voor de jagers in Groningen betekent dit dat met ingang van 20 juni reewild niet meer bejaagd kan worden. De rechtbank heeft de provincie opgedragen om een besluit te nemen op het bezwaar. In ieder geval tot zes weken na dit nog te nemen besluit blijft de schorsing van kracht.

Lees het hele bericht op De Rechtspraak.nl

Voorzieningenrechter verbiedt afschieten reeën in provincie Groningen
  • Delen:

Meer informatie


Gerelateerd nieuws