05:39
21:31
Nachtmodus
Foto: Michael Migos

Nieuwste rapportage wolf: soort nog steeds aanwezig in leefgebieden

Deze week publiceerde BIJ12 een tussenrapportage over de wolven in ons land. BIJ12 is de organisatie die namens de provincies het beleidswerk rond de wolf verzorgt. Zij melden dat de wolven nog steeds in de gebieden zitten waar ze eerder al werden waargenomen. Ook zijn er opnieuw wolvenjongen geboren in de wolvenroedel op de Noord-Veluwe.

Daarnaast maakt de rapportage melding van negen bewezen aanvallen van wolven op landbouwhuisdieren en 249 bewezen wolvensporen. Ook werd de wolf waargenomen in de provincies Zeeland, Groningen en Drenthe.

 

Lees het hele bericht op BIJ12.nl

Ruim 600 meldingen van wolvensporen in afgelopen kwartaal
  • Delen:

Meer informatie


Gerelateerd nieuws