05:23
21:58
Nachtmodus

Oproep: Jager in de Klas

Voor het programma Jager in de Klas zoekt de Werkgroep Educatie jagers, voorjagers en valkeniers (m/v) die gepassioneerd zijn en les willen geven over jacht of valkerij aan groep 7/8. Er wordt ook een trainingsdag aangeboden ter voorbereiding van het lesgeven.

Op de trainingsdag dag zullen alle aspecten aan bod komen die bij het lesgeven nodig zijn. Zoals hoe u de les moet inrichten, wat u meeneemt en hoe u een school bereikt. Tijdens de aanloop naar de klas zal indien nodig altijd coaching aanwezig zijn door een regiocontactpersoon. Verder zullen alle materialen op de website te vinden zijn. Uiteindelijk zal er jaarlijks een terugkomdag georganiseerd worden.

Bent u geïnteresseerd in de trainingsdag?
Datum: 29 oktober 2020
Tijd: 20.00 uur
Plaats: nader te bepalen locatie
Geef je op bij: [email protected]
Website: https://www.jagersvereniging.nl/jagen/educatie/

  • Delen:

Meer informatie