05:33
21:38
Nachtmodus

Ontwikkelen van schietvaardigheid – interview Schietbaan Jaspers

Voor alle jagers is het van groot belang dat schietvaardigheid up-to-date wordt gehouden. Om ongewenste taferelen zo mogelijk te voorkomen adviseert de Jagersvereniging jagers om weidelijkheidsregels, educatie en vaardigheidstraining blijven te ontwikkelen.

Schietbaan Jaspers in Winterswijk biedt jagers de mogelijkheid om op de eerste en laatste dinsdag van de maand zonder extra kosten te oefenen op de baan. Zij bieden op deze 2 avonden in de maand jagers die aangesloten bij een aantal WBE’s de mogelijkheid om hun wapens in te schieten. Het doel hiervan is om de jachtaktehouders meer ervaring te geven bij het inschieten van hun wapens. Deze avonden zijn iedere week weer goed bezet.

Hebben jullie nog een visie op wat er nog gedaan kan worden om de schietvaardigheid van jagers verder te verbeteren?

“Wij merken dat veel jachtaktehouder nog veel over veiligheid en afstellen van kijkers en hun wapens kunnen leren.”

Bij Schietbaan Jaspers wordt ook regelmatig een cursus vanuit SJN gegeven en kunnen jachtaktehouders op de woensdagmiddag en zaterdagmiddag zelf een baan huren om hun wapens in te schieten.

  • Delen: