05:39
21:31
Nachtmodus

It Heideenskip en Bloeiende Bermen winnen de Samen voor Biodiversiteitsprijs

It Heidenskip en Bloeiende Bermen zijn de winnaars van de Samen-voor Biodiversiteitsprijs. Deze prijs, die het Deltaplan Biodiversiteitsherstel samen met het Wereld Natuur Fonds op 5 maart voor de eerste keer uitreikte, waardeert projecten waarin boeren en particulieren samenwerken aan herstel van de biodiversiteit.

Ysbrand Galama nam de prijs in ontvangst namens het duurzame vogelgebied rondom het Friese dorp It Heidenskip. Dorpelingen en boeren werken hier samen aan het verbinden van diverse weidevogelgebieden door een bloemrijk en open landschap, waar insecten en vogels zich thuis voelen. “Inspirerend, omdat iedereen meedoet en activiteiten en effecten goed zichtbaar zijn”, aldus de jury. “Dit is een eigenstandig project dat ook voor andere gebieden laat zien, dat je met een overzichtelijke investering heel veel biodiversiteitswinst kunt realiseren.”

(…)

Lees het hele bericht op de website van Samen voor Biodiversiteit

www.samenvoorbiodiversiteit.nl
  • Delen:

Meer informatie


Gerelateerd nieuws