05:33
21:38
Nachtmodus

De tortelduif in Europa: de toekomst van jacht en natuurbehoud – FACE

Op 14 juli kwamen jacht- en natuurbeschermingsexperts en leden van het Europees Parlement bijeen om te discussiëren over de toekomst van de tortelduif in Europa. Het doel was om jagers en besluitvormers de stand van zaken en de volgende stappen met betrekking tot de jacht en het behoud van tortelduif in Europa uit te leggen. Het webinar werd georganiseerd door de Europese koepelorganisatie voor de jacht, FACE.

Dit webinar werd georganiseerd naar aanleiding van grote belangstelling voor de Turtle Dove Adaptive Harvest Management-workshops die georganiseerd worden door de Europese Commissie. In deze workshops wordt er gekeken naar instandhoudingsmaatregelen en jachtvoorschriften van de tortelduif.

Verschillende leden van het Europees Parlement benadrukte de noodzaak van een evenwichtig balans tussen jacht en natuurbehoud in plaats van de jacht volledig te sluiten. Dit zou leiden tot het verlies van enorme jaarlijkse instandhoudingsmaatregelen en investeringen.

Lees het hele bericht in het engels op de website van FACE

FACE.eu
  • Delen: