05:22
21:58
Nachtmodus

Aanmelden percelen voor automatische taxatie faunaschade kan tot 15 maart

Grondgebruikers in de provincies Fryslân, Groningen, Utrecht en Gelderland die gronden beheren binnen een aangewezen ganzenfoerageer- of ganzenrustgebied komen in aanmerking voor een tegemoetkoming in faunaschade op basis van een automatische taxatie. Ze moeten dan wel voor 15 maart 2022 hun percelen aanmelden bij BIJ12.

Het is vanaf 1 november 2021 mogelijk om percelen aan te melden voor automatische taxatie voor het seizoen 2021-2022. Voor de automatische taxatie is het belangrijk dat percelen zo vroeg mogelijk worden aangemeld. Doe dit uiterlijk vóór 15 maart 2022. Anders kunnen zij geen opdracht geven voor taxatie en geen tegemoetkoming in faunaschade verlenen.

Zo meldt u uw percelen aan:

  • Ga naar het online portaal MijnFaunazaken en log in.
  • Haal uw percelen op bij RVO via de knop “Mijn perceelgegevens”.
  • Controleer uw gegevens.
  • Klik op de knop “Autotax percelen” en beantwoord de vragen.
  • Controleer of het gewas van het betreffende perceel juist is.
  • Klik op de knop “Autotax gereed melden”. Een bevestiging van de autotax-melding vindt u bij “Mijn documenten“.

Hulp nodig?
Heeft u hulp nodig bij het aanmelden? Bekijk de instructievideo met uitleg over het aanmelden van de automatische taxatie.

Vragen?
Voor vragen over dit onderwerp kunt u contact opnemen met [email protected] of bellen naar 085-486 22 22.

  • Delen:

Gerelateerd nieuws