05:39
21:31
Nachtmodus

PowNed-documentaire ‘Opgejaagd’

Drie vrouwelijke jagers nemen de kijker mee op pad in de documentaire ‘Opgejaagd’ die 15 mei te zien is op NPO3. De Jagersvereniging vindt het stoer en bewonderenswaardig en dat de drie vrouwen openlijk voor hun passie staan en de cameramensen meenemen in hun manier van leven en omgaan met de natuur. Naast de jagende dames komen er ook tegenstanders van de jacht aan bod. Zoals NPO de documentaire omschrijft; verschillende kanten van de jacht worden belicht. Dag in, dag uit moeten jagers opboksen tegen de vooroordelen die de jacht met zich meebrengt. ‘Opgejaagd’ belooft de intense confrontatie tussen passie en veroordeling te onthullen. Steeds vaker krijgen jagers te maken met bedreigingen en vernielingen. Zij zijn niet langer alleen de jager, maar worden zelf ook opgejaagd door tegenstanders

Bekijk hier de trailer en klik hier voor de foto’s.

‘Opgejaagd’ wordt uitgezonden op woensdag 15 mei om 21.10 uur op NPO 3.

  • Delen: