06:27
20:46
Nachtmodus
Foto: Michael Migos

Twentse ondernemer schoot wolf dood: ’Kon niet anders’ – Telegraaf

Op 1 februari 2019 bericht De Telegraaf over de Twentse jager die in Duitsland een wolf doodde. Naar eigen zeggen, handelde de jager uit noodweer: ‘Het kon niet anders.’ De wolf liet zich niet verjagen door een waarschuwingsschot en geschreeuw en viel meerdere jachthonden aan. 

De jager heeft zichzelf aangegeven bij de politie. Inmiddels loopt er een officieel strafrechtelijk onderzoek tegen de schutter. De jurist zegt te worden bedreigd door radicale dierenliefhebbers, die hem op de korrel willen nemen. ‘Het doden van een wolf kan – in theorie – zelfs met een vrijheidsontneming worden bestraft. En dát is ook precies de aanklacht, dus dat hij de wolf pardoes heeft doodgeschoten. Wij vinden echter dat het noodweer was.’

Lees het artikel in Telegraaf.nl

Twentse ondernemer schoot wolf dood
  • Delen:

Meer informatie


Gerelateerd nieuws