06:37
20:38
Nachtmodus
Foto: Micheal Migos

Opnieuw jonge wolven op noordelijk deel van de Veluwe – Nu.nl

Een woordvoerder van provincie Gelderland bevestigt dat er op het noordelijke deel van de Veluwe opnieuw wolven zijn geboren. Er wordt vermoed dat het gaat om vier wolvenwelpen.

De vier wolvenwelpen zijn vastgelegd op beeld. Vermoedelijk zijn de wolvenwelpen van hetzelfde wolvenpaar dat vorig jaar vijf welpen kreeg. De beelden worden niet vrijgegeven omdat de locatie van de welpen daaruit is af te leiden. Volgens de woordvoerder van provincie Gelderland bestaat de wolvenroedel op de Noord-Veluwe mogelijk uit tien dieren.

Lees het hele bericht op de website van Nu.nl

Opnieuw jonge wolven op noordelijk deel van de Veluwe
  • Delen:

Meer informatie


Gerelateerd nieuws


Gerelateerde items