05:24
21:58
Nachtmodus
Foto: RTV Utrecht

Natuurlijk Zoëy: ‘Jagers zijn natuurliefhebbers’ – RTV Utrecht

Eddy Zoëy van het programma Eddy Natuurlijk ging deze week op stap met jagers Ellen Mookhoek en Willem van Doorn. Zoëy is benieuwd waarom Mookhoek en Van Doorn jagen. Hij wil onder meer weten hoe je jager wordt en wat het je doet om een dier te schieten.

Mookhoek vertelt in de uitzending onder andere dat ze graag met Van Doorn op stap gaat: ‘Hij is zijn leven lang al in het veld en dat maakt dat hij een enorme veldkennis heeft. Daarom ga ik graag met hem mee.’

Mookhoek ging jagen omdat ze zelf wild wilde ‘oogsten’. ‘De smaak van een verse aardappel uit de grond kun je niet kopen. Zo is het ook voor echt wild.’

Bekijk de hele aflevering

Zoëy Natuurlijk - Jagers zijn natuurliefhebbers
  • Delen:

Meer informatie