06:37
20:38
Nachtmodus
Foto: Robert-Jan Asselbergs

Unieke beelden van wolvin op de Veluwe – NOS

Natuurmonumenten heeft unieke beelden van een wolvin op de Veluwe gepubliceerd. Op de beelden is onder andere te zien hoe de wolvin jaagt, drinkt en een zwijnenbig in de bek meeneemt. 

Boswachters op de Veluwe gaven aan dat ze in het voorjaar zagen dat er iets veranderd was in het gebied. De herten liepen in kleine groepjes dan normaal en waren ook veel schrikachtiger. In mei werden er uitwerpselen en pootafdrukken van een wolf gevonden. Dat verklaarde het de veranderde dynamiek op de Veluwe volgens de boswachters. Vervolgens zijn er camera’s opgehangen en is de wolvin meerdere keren vastgelegd.

Lees het hele bericht op de website van de NOS

Jagend, drinkend en zwijnenbig in de bek: unieke beelden van wolvin op de Veluwe
  • Delen:

Meer informatie


Gerelateerd nieuws