05:39
21:31
Nachtmodus
Foto: Anoeska van Slegtenhorst

Uitzending documentaire ALFA – Omroep Gelderland

Op dinsdag 8 oktober zond Omroep Gelderland ALFA uit. Een documentaire over jager Koen (24). Gedurende een half jaar volgden de twee studenten de Limburgse jager en legden alles vast. Van het spotten, verzorgen en tellen van wild tot het schieten, slachten en koken.

De studenten vroegen zich af waarom er nog gejaagd moet worden in Nederland en wilden weten wat een jager allemaal doet. Kunnen je dieren liefhebben en doden tegelijk? Daar konden de studenten maar op een manier achterkomen: ze volden jager Koen een half jaar lang. “We zijn er wel achter gekomen dat jagen meer is dan simpelweg schieten. Er komt veel meer bij kijken. Koen doet het met veel liefde en respect voor de natuur maar we realiseren ons wel dat niet iedere jager zo handelt en denkt als hij. We hopen met deze documentaire Nederland voer te geven voor discussie,” zegt Wijngaarde (een van de studenten) in een eerder interview.

Lees het hele bericht op de website van Omroep Gelderland

Uitzending documentaire ALFA
  • Delen:

Meer informatie


Gerelateerd nieuws


Gerelateerde items