05:39
21:31
Nachtmodus

Succesvol NK jachthoornblazen

De Jachthoornblazers van Rolduc uit Kerkrade zijn afgelopen zaterdag 20 april jl. bij het NK jachthoornblazen in het Nationale Park de Hoge Veluwe Nederlands kampioen geworden.

Precies om 9 uur begon het programma waarbij er naast jachthoornblazers onder meer alphoornblazers, Trompe d’Orléans en een optreden van Bennie Jolink van Normaal voorbij kwam. Hij zong het jagerslied en er deden zoveel mogelijk mensen mee met de jachthoorn.

Trots
De organisatie lag in handen van Jachthoorn Blazersgroep ‘De Overlopers’ uit Hoenderloo, die bij deze gelegenheid tevens hun 50-jarig jubileum vierden. “We mogen als club trots zijn. We hebben er alles aan gedaan om het NK tot een succes te maken en dat is gelukt: ruim 400 man hadden een geweldige dag”, aldus Siem Vos, lid van jachthoornblaasvereniging De Overlopers en voorzitter van de Nederlandse Vereniging van Jachthoornblazers.

  • Delen: