06:37
20:38
Nachtmodus

Stemming nieuwe Natuurwet woensdag 1 juli a.s

De stemming over de nieuwe Natuurwet inclusief de ruim 100 wijzigingsvoorstellen vindt plaats op woensdag 1 juli. De stemming start om 12.00 uur en is geagendeerd tot 14.15 uur. Directeur Laurens Hoedemaker en landelijk belangenbehartiger Arnoud Meijering zullen aanwezig zijn in Den Haag.

Stemming

De stemming over de wet inclusief de wijzigingsvoorstellen zal de derde en laatste mijlpaal in het proces van de nieuwe Natuurwet in de Tweede Kamer worden. De wet zoals die morgen door de Tweede Kamer wordt geaccordeerd, zal vervolgens ter toetsing naar de Eerste Kamer worden gezonden.

Live meeluisteren of –kijken

U kunt de stemming live volgen via http://www.tweedekamer.nl/. De link op de homepage brengt u naar het live debat. Alle documenten horend bij de stemming vindt u op de website van de Tweede Kamer.

  • Delen:

Meer informatie


Gerelateerd nieuws