05:39
21:31
Nachtmodus

Scooter total loss na aanrijding met wild zwijn in Loenen – 112apeldoorn.nl

Maandagochtend rond 05:30 is een scooterrijder lichtgewond geraakt bij een aanrijding met een wild zwijn op de Groenendaalseweg in Loenen. De scooterrijder hield er schaafwonden en een pijnlijke knie aan over.

Na de aanrijding bleef het wilde zwijn enkele minuten liggen, waarna hij al strompelend weer het bosgebied in ging. Een wildbeheerder werd op de hoogte gesteld en is direct op zoek gegaan naar het dier.

De gevolgen van een wildaanrijding zijn altijd groot, voor mens en dier. Jagers spelen een belangrijke rol in het voorkomen van en assisteren bij aanrijdingen en dragen zo bij aan het vergroten van de verkeersveiligheid in Nederland. Om meer bewustwording te creëren over de rol van jagers én het voorkomen van wildaanrijdingen zijn wij in 2020 gestart met de campagne ‘Veilig op weg, daar jagen wij voor‘.

Lees het hele artikel op 112apeldoorn.nl

Scooter total loss na aanrijding met wild zwijn in Loenen
  • Delen:

Meer informatie


Gerelateerd nieuws