05:32
21:39
Nachtmodus

Royal Goose Ball wint MKB prijs product van het jaar 2020

MKB-Amsterdam organiseert elke maand het product van de maand. Het idee is om ondernemers in de regio Amsterdam te inspireren en stimuleren in de ontwikkeling van hun producten of diensten. In 2020 zijn veel producten genomineerd door verschillende groepen mensen waaronder marktkooplui van verschillende markten, ondernemers van Science Park en ondernemers uit Kennemerland. Aan het eind van het jaar worden alle maand winnaars genomineerd voor het product van het jaar.

De publieksprijs is dit jaar uitgereikt aan de Royal Goose Ball van de Royal Goose Company!

De ganzenbitterbal, een heerlijk 100% ambachtelijke bereidde bitterbal met ganzenvlees wordt gemaakt van geschoten ganzen rondom Schiphol. Jaarlijks worden er in Nederland duizenden ganzen geschoten om schade aan flora en fauna te voorkomen. Bij Royal Goose Company krijgt de gans een positie in de voedselketen. Met een eigen karakteristieke smaak.

De winnaars ontvangen een regionale campagne van Centercom.

Royal Goose Company
  • Delen: