05:22
21:57
Nachtmodus

Peter Klosse over Keurmerk Echt Wild – Tijd voor Max

Peter Klosse, lector gastronomie en voorzitter van de stichting in oprichting Keurmerk Echt Wild, is op 12 oktober te gast bij Tijd voor Max. Hij vertelt over het keurmerk, waarvan deze week bekend is gemaakt dat het beschikbaar komt.

Dat er nog niet zo’n keurmerk was, is eigenlijk raar, betoogt Klosse. ‘Het Beter Leven Keurmerk gaat tot drie sterren. Maar ik zou willen zeggen: wild verdient vier sterren want het gaat natuurlijk om dieren die volledig vrij geleefd hebben, hun eigen voer gevonden hebben, nooit behandeld zijn… (…) Dit is prachtig vlees uit de natuur.’

Klosse belicht de verschillende wildsoorten en benadrukt ook het feit dat wild jaarrond verkrijgbaar is. Tegelijkertijd is Theus de Kok bezig met het verwerken van wild in de keuken.

Bekijk de hele aflevering

Peter Klosse en Theus de Kok vanaf 17.50 minuten
  • Delen:

Meer informatie


Gerelateerd nieuws