05:33
21:38
Nachtmodus
Foto: Anoeska van Slegtenhorst

Partijen slaan handen ineen tegen drugslabs – LTO Noord

Om het aantal drugslabs in Noord-Holland terug te dringen gaan meerdere partijen een publiek private samenwerking aan. Een aantal van deze partijen zijn de politie, waterschappen, gemeenten en lokale wildbeheereenheden.

De deelnemende partijen tekenden in september een intentieverklaring. De partijen zijn bereid om waarnemingen, ontwikkelingen, ervaringen en kennis met elkaar te delen. Het gaat bijvoorbeeld om het herkennen van patronen van criminele activiteiten. In andere provincies, zoals Gelderland, zijn hiermee al goede ervaringen opgedaan. Momenteel is er een enquête uitgezet in de gemeente Koggeland en Hollands Kroon. De resultaten uit deze enquête worden omgezet in een plan van aanpak waar mee de betrokken partijen aan de slag kunnen gaan.

Lees het hele bericht op de website van LTO Noord

Partijen slaan handen ineen tegen drugslabs
  • Delen:

Meer informatie


Gerelateerd nieuws