05:22
21:58
Nachtmodus
Foto: Robert-Jan Asselbergs

Limburgse project ‘Jagers in het Groen’ krijgt een vervolg – Groene Ruimte

Vorige week startte voor het tweede jaar het Limburgse project ‘Jagers in het Groen’, opgezet door de Jagersvereniging. In dit project zaaien 30 Limburgse lokale jagersverenigingen, wildbeheereenheden, ongeveer 115 hectare in met een speciaal zaadmengsel. De wildbeheereenheden doen dat in goed overleg met de deelnemende grondeigenaren. 

In het kader van het project Jagers in het Groen worden jagers en lokale jagersverenigingen gestimuleerd om lokaal natuur verbeterende maatregelen uit te voeren. Toen dit in Limburg werd opgezet, resulteerde dit in een project waarbij lokale jagers in overleg met de boer/grondeigenaar op zoek gaan naar geschikte overhoekjes, akkerranden en wildakkers. Voor de periode van één jaar werden deze stukjes grond toen ingezaaid met een speciaal zaadmengsel.

  • Delen:

Gerelateerd nieuws