05:24
21:58
Nachtmodus

Jagersvereniging mag reclame blijven maken voor nut van jacht – Telegraaf

De Jagersvereniging mag reclame blijven maken voor het nut van de jacht. Met de campagne „Veilig op weg, daar jagen wij voor” kunnen mensen het niet eens zijn, maar dat betekent nog niet dat zo’n slogan in strijd is met de Nederlandse reclamecode. De Jagersvereniging heeft het recht haar mening te uiten over hoe jagers naar haar oordeel bijdragen aan de verkeersveiligheid. Dat heeft het College van Beroep van de Reclame Code Commissie woensdag bepaald.

Volgens het College van Beroep is de campagne noch de slogan misleidend. Dat door afschot van wild het aantal verkeersongevallen in een gebied kan afnemen, staat vast. Iemand kan om wat voor reden dan ook bezwaar hebben tegen de jacht en denken dat de Jagersverenging andere motieven heeft dan de verkeersveiligheid. Maar dat maakt de uitingen nog niet strijdig met de reclamecode.

Lees het hele bericht op de website van De Telegraaf

Jagersvereniging mag reclame blijven maken voor nut van jacht
  • Delen:

Gerelateerd nieuws