05:32
21:39
Nachtmodus

Jager in Chris Natuurlijk – RTV Rijnmond

In het programma Chris Natuurlijk gaat de redactie twee maal op pad met de Zuid-Hollandse jager, Dirk Jan Polak. Tijdens de opnames praat zij met Dirk Jan over het gebruik van een wildcamera, de beelden die hij daar op aantreft en hoe hij als jager in het veld aan het werk is.

Het eerste fragment begint op 35 minuten: Dirk Jan vertelt over de manier waarop hij kijkt naar sporen. Hij ziet bijvoorbeeld de plekken waar een fazant een stofbad neemt. Daarna laat hij zien waar de wildcamera hangt en hoe de beelden de jager meer vertellen over wat er leeft in zijn jachtveld.

Het tweede fragment begint op minuten. Daarin vertelt Dirk Jan meer over de beelden die hij aantreft op de camera. Er komen verrassend veel katten voorbij.

 

  • Delen:

Meer informatie