05:33
21:38
Nachtmodus

Jagen wordt populairder onder jongeren – Podcast Alicante en Nieuws BV

NPO Radio 1 besteedde vorige week veel aandacht aan het feit dat jagen onder jongeren steeds populairder wordt. Dit is ook terug te zien in de ledenaantallen van de Jagersvereniging. Jager en student Emile werd gevraagd om mee te doen aan een podcast over dit onderwerp. Later schoof hij ook live aan bij het radioprogramma Nieuws BV. 

In de podcast van Alicante en de uitzending van Nieuws BV vertelt Emile over alles wat je moet doen om jager te worden en welke rol jagers spelen in natuurbeheer. Ook neemt hij redacteur Arda van Radio 1 mee op jacht. Daar schieten ze een gans en vervolgens moet Arda meehelpen met het schoonmaken van het dier.

In de uitzending laat Emile de radiomakers ganzenworst proeven. De makers van het programma vinden de ganzenworst erg lekker is. Ook zeggen ze dat ze nu meer weten over de jacht en het hun blik ten opzichte van de jacht positief veranderd heeft.

Beluister de podcast en de nieuwsuitzending op de website van Radio 1

Alicante ontdekte dat jagen populairder wordt onder jongeren
  • Delen:

Gerelateerd nieuws