05:33
21:38
Nachtmodus
Foto: Corne Bastiaansen

Jagen uit dierenliefde – Nachtdieren

In het programma Nachtdieren gaat Ryanne van Dorst op zoek naar mensen die ’s nachts wakker zijn. In de aflevering van dinsdag 5 februari ontmoet Ryanne jagers die in de nacht op pad zijn.

In deze uitzending gaat Ryanne op zoek naar beweegredenen voor de jacht, waarbij onder andere wordt stilgestaan bij het beheer van populaties. Daarnaast vertellen de jagers over het feit dat ze zo dicht op de natuur leven en hoe zij dit ervaren.  ‘De spanning die je hebt, je moet afwachten en luisteren’.

Jagers Kelly Sinéad en Debby Smit vertellen Ryanne dat er geen biologischer stukje vlees bestaat, dan het wild dat geschoten wordt. ‘Zo’n ree die je net zag heeft zijn hele leven lekker vrij kunnen lopen en kunnen eten wat hij zelf wilde’.

 

 

Bekijk de het hele fragment van Nachtdieren op NPO3

Jagen uit dierenleven
  • Delen:

Meer informatie


Gerelateerd nieuws


Gerelateerde items