05:32
21:39
Nachtmodus
Foto: Anoeska van Slegtenhorst

Eerste Echt Wild Keurmerk voor restaurant De Echoput – De Stentor

Het eerste Echt Wild-keurmerk, geïnitieerd door Peter Klosse van de Academie voor Gastronomie en Restaurant De Echoput in Hoog-Soeren, is gisteren uitgereikt aan Karel Klosse, huidig uitbater van hotel en restaurant De Echoput.

Willem Urlings, voorzitter van de Koninklijke Nederlandse Jagersvereniging roemde het restaurant van de familie Klosse (Karel is de derde generatie), om hun jarenlange inzet om echt wild op de kaart te zetten. ‘De naam en faam van De Echoput en hun wild zijn wijdverbreid’, aldus Urlings. Dit deed hij tijdens het Nationale Wilddiner in het restaurant van Karel Klosse.

Lees het hele artikel

Eerste Echt Wild-keurmerk voor restaurant De Echoput - De Stentor
  • Delen:

Meer informatie


Gerelateerd nieuws