06:29
20:45
Nachtmodus

Een gratis kroketje om aandacht te vragen voor overstekend wild – Omroep Gelderland

De Jagersvereniging is voor het tweede jaar op een rij haar publiekscampagne ‘Veilig op weg, daar jagen wij voor’ gestart. Tijdens deze campagne vraagt de Jagersvereniging aandacht voor het stijgende aantal wildaanrijdingen en de belangrijke rol die jagers vervullen in het kader van verkeersveiligheid. Inwoners van  Doesburg, Eibergen en Groesbeek vanaf deze week een gratis broodje wildkroket afhalen bij de plaatselijke eetgelegenheid. 

In Gelderland zijn er volgens de Jagersvereniging maandelijks 105 aanrijdingen. Voor de verkeersveiligheid zouden de dieren daarom bejaagd moeten worden. Valwildjager Van Rijsewijk onderschrijft dat: “Er zijn ook gebieden waar absoluut niet gejaagd wordt en daar trekken we toch wel erg veel reeën van het asfalt.”

Lees het hele bericht op de website van Omroep Gelderland

Een gratis kroketje om aandacht te vragen voor overstekend wild
  • Delen:

Gerelateerd nieuws